Замовити замір
  • (0382)700 - 510
  • (0382)794 - 190
УкрРус

Головна» Новини» Акція для дилерів

Акція для дилерів

18.08.15 о 8:12

AXOR INDUSTRY запускає мега акцію «Суперпризи від AXOR» для дилерів на всій території України. Ніхто не залишиться без призів, а кращі продавці за підсумками акції зможуть взяти участь у розіграші головного призу - вантажопасажирського автомобіля ГАЗ 33023 БІЗНЕС БОРТ!

Взяти участь в акції може будь дилер на території України. Для участі необхідно пройти реєстрацію на нашому офіційному сайті axorindustry.com. Увага! Реєстрація є обов'язковою умовою для участі в акції та нарахування балів axor. Преріод дії акції з 1 червня по 30 листопада 2015р. Щомісячно протягом акції за кожен проданий комплект фурнітури Komfort Line K-3 учаснику буде нараховуватися 1 бал axor, а за проданий комплект фурнітури Smart Line S + - 3 бали axor. До кінця 2015 року накопичені бали можна буде обміняти на цінні призи з нашого магазину AXORSHOP.

За підсумками кожного місяця акції серед дилерів, що реалізували більше 30 комплектів фурнітури TM AXOR, шляхом випадкового on-line вибору будуть визначені 4 переможця місяця, яким дістануться цінні призи:

VI місце - лазерний далекомір Bosch DLE 40 Professional
III місце - акумуляторний дриль-шуруповерт Bosch Professional
II місце - перфоратор Bosch Professional
I місце - мобільний телефон Samsung Grand Prime G530H White

Головний розіграш призів відбудеться в грудні 2015 року. Серед 100 учасників, які набрали найбільшу кількість балів axor, будуть розіграні 3 головних призи:

III місце - СПА-вікенд «все включено» на двох в одному з найкращих СПА-готелів України
II місце - Вікенд в Парижі для двох
I місце і головний приз акції – вантажопасажирський автомобіль ГАЗ 33023 БІЗНЕС БОРТ!