• (067) 679-78-20
  • (0382)700 - 510
УкрРус

Головна» Про нас

Про нас

Виробництво ТОВ «Веснянка» є одним з лідерів у виробництві вікон на західній Україні

Але, чому ми?

Дійсно, чому ми? На ринку металопластикових вікон працює величезна кількість компаній на будь-який смак. Кожна з них пропонує бездоганну якість, вишуканий дизайн, абсолютний комфорт, довговічність. Чому саме ми?

У нас є одна найважливіша цінність.

Цінність, яка присутня в кожній деталі створеного нами вікна, дверей, жалюзі. Цінність, яка стала сенсом діяльності нашої компанії і дозволила нам стати тими, ким ми є сьогодні.
Чесність.Ось вона головна цінність.

Знаєте, що таке чесність для компанії металопластикових вікон?

Чесність - це коли не економимо на виробництві та витратних матеріалів. Власний цех - дороге задоволення, але як інакше ми можемо бути впевнені в тому, що наші металопластикові двері витримають будь-які , Ваших гостей?
Чесність - це коли Ви звертаєтеся з екстренним замовленням жалюзів для офісу і знаєте, що тільки ми зможемо укластися у бажані терміни. А якщо не зможемо, то чесно скажемо Вам про це, не роздаючи порожніх обіцянок. Ми беремося за роботу лише тоді, коли знаємо напевно, що вона буде виконана в строк. І якщо ми вже взялися за Ваше замовлення, до штрафних санкцій відстрочки справа точно не дійде.
Чесність - це коли ви дивитеся на зношені часом механізми вікон і знаєте, що ми завжди готові дати Вашому вікну друге дихання. Ми не зрікаємось своїх виробів. Колись давно Ви придбали у нас вікна та механізми які встигли злегка зноситися, а термін гарантії закінчився? Замість того, щоб вмовляти Вас на нову дорогу покупку, ми чесно пропонуємо повернути вашому вікну легке відкривання- закривання за мінімальні гроші.

Ми не говоримо, що ми досконалі. При роботі з нами теж можуть виникати непередбачені труднощі. Але ми можемо чесно сказати, що з усіх сил прагнули до досконалості всі 15 років роботи на ринку і будемо прагнути до нього завжди. Найкраще свідчення цьому – рекомендації наших клієнтів і завоювання нами нагороди.

Завдяки багаторічному досвіду, працьовитості і відмінному персоналу, який створює досконалі для будь-яких погодних умов конструкції, використовуючи передові технології і високі стандарти, виробництво ТОВ «Веснянка» є сучасним виробничим підприємством.